Allegro.pl po raz czwarty dla Orkiestry Jurka Owsiaka

Opublikowano: 5 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Allegro.pl w imieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje o uruchomieniu jedynego oficjalnego serwisu aukcyjnego w ramach XII Finału WOŚP. Od 3 grudnia 2003 do 14 lutego 2004 r. pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl można brać udział w licytacjach, z których dochód po raz drugi zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów niemowlęcych i dzieci młodszych.

Tak jak w latach ubiegłych za pośrednictwem serwisu aukcyjnego każdy jego użytkownik będzie mógł przekazywać pieniądze na rzecz Fundacji. W aukcjach udział może wziąć każdy użytkownik Internetu, wystawiając dowolny przedmiot zgodny z regulaminem aukcji. Serwis aukcyjny WOŚP-u będzie także integralnym elementem XII Finału (11.01.2004) – najciekawsze przedmioty prezentowane w telewizji będzie można od razu licytować na stronach aukcyjnych.

Najnowsza wersja serwisu aukcyjnego WOŚP oparta zostanie na wprowadzonym pod koniec ubiegłego roku nowym enginie aukcji Allegro. Użytkownicy będą mogą korzystać m.in. z aukcji prywatnych czyli takich, do których wprowadzane są osoby uprzednio zweryfikowane przez samego sprzedawcę oraz Płatności Allegro.

Wszystkie przelewy dokonane za pośrednictwem Płatności na cel Orkiestry są wolne od opłat a wynika to ze współudziału i nie pobierania prowizji przez mBank, Inteligo oraz eCard.

Serwis udostępniony jest pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl i został w całości wykonany przez firmę QXL Poland ze zmienionym wyglądem, specjalnie przygotowanym na potrzeby Fundacji oraz XII Finału. Obsługę całego przedsięwzięcia prowadzić będzie Allegro.pl we współpracy z PayBACK. Korzystanie z serwisu aukcyjnego Fundacji jest darmowe, nie są pobierane także żadne prowizje od sprzedanych przedmiotów. W ubiegłym roku za pośrednictwem aukcji internetowych zebrano blisko 700 tys. złotych.
Więcej informacji o:

http://aukcje.wosp.org.pl

Sylwester KozakAllegro.pl po raz czwarty dla Orkiestry Jurka Owsiaka

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.