Allegro.pl w Wirtualnej Polsce

Wirtualna Polska rozpoczęła współpracę z czołowym polskim serwisem aukcyjnym Allegro.pl.

„Współpraca z Allegro jest kolejnym krokiem Wirtualnej Polski w tworzeniu profesjonalnej oferty handlu elektronicznego – mówi Marek Borzestowski, prezes Zarządu Wirtualnej Polski S.A. – Już teraz prezentujemy jedną z najszerszych ofert dotyczącą e-finansów i e-handlu w Polsce: serwisy finansowe, pasaż finansowy i handlowy, ogłoszenia, rezerwację biletów lotniczych i wycieczek… W ramach przeprowadzonej ostatnio reorganizacji działań e-commerce, WP uruchomiła dwa nowe serwisy integrujące wszystkie aktywności w tym zakresie: finanse.wp.pl i zakupy.wp.pl. W tym ostatnim eksponowane miejsce zyskuje nowy serwis aukcyjny. Jesteśmy przekonani, że włączenie w struktury portalu największego i najpopularniejszego w Polsce serwisu aukcyjnego zdecyduje o atrakcyjności i bezkonkurencyjności naszej oferty e-handlowej.”

„Liczymy na to, iż dzięki współpracy z Wirtualną Polską znacząco wzrośnie tak liczba naszych użytkowników, jak i liczba umów zawieranych za pośrednictwem Allegro. – powiedział Maciej Oppeln Bronikowski, dyrektor operacyjny Allegro.pl – Współpraca powinna także korzystnie wpłynąć na jakość oferowanych usług i dostępność przedmiotów. Dla kupujących oznacza to zwiększenie ilości ciekawych produktów a dla sprzedawców większy dostęp do szerokiej rzeszy zainteresowanych zakupami użytkowników Internetu. Uważamy, że stworzenie wspólnego serwisu aukcyjnego z WP to kolejny krok milowy w rozwoju Allegro w Polsce”.

Użytkownicy poprzedniego serwisu aukcyjnego Wirtualnej Polski nie zostali pozbawieni jednak „starych” aukcji- wciąż są one aktywne pod adresem stareaukcje.wp.pl. Serwis ten będzie aktywny do 16 grudnia 2002.

W serwisie aukcyjnym obecnie jest ponad 200.000 aukcji. Allegro.pl posiada ponad 600.000 zarejestrowanych kont użytkowników oraz 3.5 mln odsłon tygodniowo.

http://aukcje.wp.pl

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry