Allegro powodzianom

„Powodzianie w Europie” to hasło akcji charytatywnej zorganizowanej dla powodzian przez Allegro.pl (QXL Poland)i Telewizję Polską. Wylicytować można m.in. rekwizyty i kostium Michała Żebrowskiego, który zagrał rolę Geralta w filmie „Wiedźmin”, unikalny album Freddiego Mercury wraz z CD i DVD oraz piłkę futbolową z autografami piłkarzy z reprezentacji Polski. Akcja ruszyła 16 września.

Allegro.pl i Telewizja Polska solidaryzując się z ofiarami kataklizmu tegorocznej powodzi w Europie, uruchomiło specjalne aukcje, z których dochód przeznaczony zostanie na pomoc Powodzianom. Licytowane przedmioty dostępne są wyłącznie na aukcji internetowej Allegro.pl (przejście również ze stron Telewizji Polskiej).

Specjalnie na potrzeby akcji został zmodyfikowany i nieco uproszczony system aukcyjny. Osoby, które do tej pory jeszcze nie zarejestrowały się w systemie aukcyjnym mają możliwość udziału w aukcji podając jedynie podstawowe dane. Pozwolą one na zweryfikowanie użytkownika i potwierdzenie jego udziału. Wszystkie kwoty będą potwierdzane przez pracowników Allegro.pl. W odróżnieniu od tradycyjnego mechanizmu aukcyjnego w przypadku akcji „Powodzianie w Europie” na ekranie widoczne będą realne stawki.

Osoba, która przebije najwyższą kwotę wysunie się na prowadzenie i to jej stawka pojawi się na czele. Wśród licytowanych przedmiotów znajdują się m.in. miecz i strój Michała Żebrowskiego z filmu „Wiedźmin”, unikalny album Freddiego Mercurego, zawierający 12 płyt oraz plakat Michaela Johnsona z jego autografem, oraz wiele innych. Akcja promowana będzie m.in. w wydaniach Telekuriera gdzie pojawią się najświeższe informacje o sytuacji na aukcji
„Powodzianie w Europie”. Podczas specjalnych wejść zaprezentowane zostaną także przedmioty, ich aktualne ceny oraz osoby prowadzące w licytacji.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top