Allegro uruchamia serwis zakupów grupowych

Allegro wchodzi na rynek zakupów grupowych i uruchamia serwis Citeam.pl. Platforma ma przyciągnąć użytkowników bogatą ofertą atrakcyjnych usług, a sprzedawców najniższą prowizją.
Z zakupów grupowych skorzystało już 3,2 mln Polaków, jak wynika z badań PBI. Liczba ta może znacznie wzrosnąć wraz ze startem Citeam.pl. Grupa Allegro skupia 12,5 mln użytkowników, którzy stanowią potencjalną grupę klientów nowego serwisu.

– Zdecydowaliśmy się na uruchomienie Citeam.pl, ponieważ dysponujemy zapleczem i możliwościami, przy pomocy których chcemy powalczyć o pozycję lidera w tym sektorze e-commerce w Polsce – mówi Marta Krauze z serwisu Citeam.pl. – Użytkownikom gwarantujemy bardzo atrakcyjne oferty, a usługodawcom najniższą na rynku prowizję w wysokości 10 proc. i natychmiastowe wypłaty – dodaje.

Allegro uruchamia serwis zakupów grupowych 1Początkowo, za pośrednictwem Citeam.pl będzie można skorzystać ze zniżek na zakupy w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście i Katowicach. Dla tych miast zostały uruchomione indywidualne strony. Citeam.pl zapowiada również szybkie poszerzenie oferty o okazje dedykowane dla kolejnych lokalizacji. Poza tym, w serwisie można znaleźć bogatą listę bonów, które można zrealizować w całym kraju.

Citeam.pl sprzedaje kupony na zakupy z faktyczną zniżką w wysokości co najmniej 50 proc., które można wykorzystać m.in. w restauracjach, salonach urody, SPA, klubach fitness, siłowniach czy nawet kwiaciarniach. Serwis umożliwia także niebanalne formy spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Za jego pośrednictwem będzie można zarezerwować weekend w romantycznym pensjonacie, wybrać się na paintball, karting, squasha, a nawet poznać techniki latania czy nurkowania, i to wszystko z bardzo wysokim rabatem.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry