Allegro z Jurkiem Owsiakiem

Opublikowano: 4 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Allegro.pl w imieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje o uruchomieniu oficjalnego serwisu aukcyjnego w ramach XI Finału WOŚP. Od 2 grudnia do 31 stycznia 2002 r. pod adresem można brać udział w licytacjach, z których dochód zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów niemowlęcych i dzieci młodszych.

W aukcjach udział może wziąć każdy użytkownik Internetu, wystawiając dowolny przedmiot zgodny z regulaminem aukcji. Zdobyte w ubiegłym roku komentarze zostaną automatycznie przeniesione do tegorocznej edycji. Serwis aukcyjny WOŚP-u będzie także integralnym elementem XI Finału (12.01.2003) – najciekawsze przedmioty prezentowane w telewizji będzie można od razu licytować na stronach aukcyjnych. Obsługę techniczną całego przedsięwzięcia prowadzić będzie Allegro.pl a finansową (księgowanie wpłat za aukcje) – WOŚP. Korzystanie z serwisu aukcyjnego Fundacji jest darmowe, nie są pobierane także żadne prowizje od sprzedanych przedmiotów.

http://aukcje.wosp.org.pl

Sylwester KozakAllegro z Jurkiem Owsiakiem

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.