Android z Onetem

Aplikacja Onet.pl Wiadomości, która zdobyła popularność wśród polskich użytkowników iPhone, jest teraz dostępna również dla posiadaczy telefonów z systemem Android stworzonym przez Google.

Aplikacja Onet.pl Wiadomości umożliwia szybki i łatwy dostęp do najważniejszych treści i wszystkich usług portalu. Program można pobrać bezpłatnie w sklepie Android Market dostępnym na telefonach z tym systemem.

Onet.pl Wiadomości zostały podzielone wg czterech podstawowych kategorii tematycznych: Wiadomości, Biznes, Sport oraz Rozrywka. Dla każdej z nich aplikacja pobiera najnowsze artykuły publikowane w portalu oraz umożliwia przeglądanie wiadomości starszych. Sekcja Biznes została dodatkowo poszerzona o aktualne indeksy i notowania giełdowe oraz wygodny w użyciu kalkulator walutowy. Informacje sportowe są natomiast wzbogacone o dostęp do serwisu ‘wyniki na żywo’, w którym można śledzić toczące się w danym momencie rozgrywki w różnych dyscyplinach.

To pierwsza aplikacja Onetu dedykowana dla telefonów z Androidem. W ubiegłym roku Onet udostępnił ją dla użytkowników telefonów iPhone, a sam program ciągle znajduje się na szczycie rankingu najchętniej pobieranych w Polsce z iTunes darmowych aplikacji w kategorii News.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry