ArtGroup zdobywa markę warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych

ArtGroup zapewni kompleksową obsługę agencyjną nowej marce warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych – rynkowi CATALYST. Jest to pierwszy w Polsce i jedyny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zorganizowany rynek dłużnych papierów wartościowych, który zainauguruje już 30 września.

Oprócz kompleksowej kreacji oraz wdrożenia systemu identyfikacji wizualnej rynku CATALYST, agencja ArtGroup odpowiadać będzie za kreację kampanii internetowej, kampanii prasowej oraz projekty i produkcję materiałów reklamowych i informacyjnych.

Giełda Papierów Wartościowych współpracuje z ArtGroup od 4 lat. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę komunikacji GPW – od kreacji po produkcję. Ponadto w 2007 roku ArtGroup wygrała konkurs na CI, kreację i wprowadzenie na rynek nowo powstającej marki NewConnect – rynku akcji finansującego rozwój młodych spółek o wysokim potencjale wzrostu. Agencja ArtGroup zrealizowała wówczas telewizyjną i internetową kampanię launchingową.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry