Artur Kurasiński w AdAction

Artur Kurasiński, twórca między innymi kultowego już komiksu internetowego Chomiks.com, dołączył do zespołu AdAction. Jako product manager będzie rozwijał w firmie sekcję odpowiedzialną za gry przeglądarkowe.
Artur Kurasiński związany jest z branżą internetową od 1999 roku, kiedy to zakładał serwis Nuta.pl sprzedany potem firmie Prokom Software. Jako niezależny konsultant i specjalista od nowych mediów doradzał takim firmom jak PZU, Orlen, Pekao S.A., Western Union, Mastefoods, Skanska, Bertelsmann, Michelin, Agora, Warta, Red Bull, ZPR S.A. Blisko współpracował z czołowymi polskimi agencjami reklamowymi i interaktywnymi. Od 2005 kieruje działaniami interaktywnego butiku kreatywnego Revolver Interactive.

Artur Kurasiński to również autor popularnego i cenionego komiksu politycznego Chomiks.com. Stworzony i prowadzony przez niego serwis zdobył szereg nagród i wyróżnień, doczekał się wydania papierowego oraz nagrań audio, które emitowane były na antenie radia TOK FM. Jest też aktywnym blogerem (www.blog.kurasinski.com).

„Artur w AdAction będzie odpowiadał za gry przeglądarkowe, które są ważnym elementem naszej oferty. Ten rodzaj gier zdobywa coraz większą rzeszę fanów i staje się coraz mocniejszym medium reklamowym. Liczymy na doświadczenie, pomysły i zapał Artura, który swoimi dotychczasowymi projektami pokazał, że jest jedną z wyróżniających się postaci w polskim Internecie.” – mówi Jacek Jankowski, dyrektor zarządzający AdAction.

„Cieszę się, że będę mógł w AdAction wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na polu rozrywki interaktywnej opartej o Internet i rozwiązania mobilne. Gry przeglądarkowe posiadają duży potencjał generowania zysków i na świecie stały się częścią poważnego biznesu. W Polsce jest jeszcze wiele do zrobienia w tym obszarze rynku.” – podsumował Artur Kurasiński.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry