Az.pl na Liście Subskrybentów Code of Conduct

Dla swoich akredytowanych rejestratorów, EURid (European Registry for Internet Domains), Europejski Rejestr Internetowych Nazw Domen utworzył Code of Conduct. Jest to Kodeks Postępowania, zawierający najważniejsze wytyczne i zasady postępowania obowiązujące rejestratorów domen europejskich (.eu). Jego głównym celem jest przekazanie informacji o wiarygodności i stabilności firmy, przejrzystości cen i najwyższej jakości usług.
W Polsce 11 firm posiada akredytację EURid, są wśród nich najwięksi rejestratorzy, między innymi  Home.pl i NetArt. Az.pl – firma, która niedawno jako pierwsza w Polsce uzyskała akredytację ICANN, może się pochwalić kolejnym wielkim sukcesem. Jest nim dołączenie do prestiżowej listy subskrybentów Code of Conduct.

Podpisanie umowy Code of Conduct jest dobrowolne.

Code of Conduct  zobowiązuje podpisujących go rejestratorów do przestrzegania ustalonych przepisów i reguł, co z kolei zapewnia użytkownikom końcowym pewność miarodajnych informacji, wysokiej jakości usług i najwyższych standardów. Potwierdza, iż firma jest godnym zaufania partnerem i gwarantuje pewność i solidność obsługi.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top