Baza Panoramy Firm dostępna w wyszukiwarce NetSprint.pl

Eniro Polska, właściciel serwisu internetowego pf.pl, oraz serwis wyszukiwawczy NetSprint.pl poinformowały o rozpoczęciu współpracy. W jej wyniku Użytkownicy NetSprinta poszukujący w wyszukiwarce usług lub produktów będą mogli znaleźć firmę z interesującej ich branży w Bazie Firm należącej do Eniro. Dodatkowo Reklamodawcy zyskają możliwość precyzyjnego dotarcia do swoich potencjalnych klientów poprzez reklamę w Polu Reklamowym w wynikach wyszukiwania na stronie www.netsprint.pl oraz prezentacji swojego loga i danych teleadresowych na wspólnej stronie NetSprint.pl i PF.pl.

Zespoły NetSprinta i Eniro Polska przeanalizowały ponad 50 milionów zapytań Użytkowników w celu wyodrębnienia kilkudziesięciu najpopularniejszych kategorii produktów i usług wyszukiwanych przez Internautów w Sieci. Nowa funkcjonalność ma być odpowiedzią na coraz szybszy wzrost e-commerce w Polsce oraz zwiększenie roli wyszukiwarek w poszukiwaniu produktów przez Internautów.

„Jesteśmy przekonani, że Użytkownicy NetSprinta jeszcze chętniej będą korzystać z naszej wyszukiwarki, poszukując atrakcyjnych ofert w Sieci” – stwierdza Artur Banach, prezes zarządu NetSprint.pl sp. z o.o.. „Współpraca z Eniro Polska umożliwia nam też lepsze dotarcie do firm z tradycyjnej ekonomii, które zaczynają traktować Internet jako jeden z najważniejszych kanałów komunikacji ze swoimi Klientami.”

Pole tekstowe z opisem oferty i linkiem do strony Reklamodawcy powiązane jest ze słowami kluczowymi wpisywanymi przez Internautów i umieszczone powyżej wyników wyszukiwania w prawej kolumnie strony wynikowej. Tego typu reklama charakteryzuje się wysoką skutecznością, ze względu na swój mało agresywny charakter oraz precyzyjne dotarcie do odbiorców zainteresowanych danym produktem.

http://www.netsprint.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top