Betsson – błyskawiczna płatność

Betsson podpisał umowę z DialCom24 o wykorzystaniu w swoim serwisie usługi Przelewy24. Umożliwia ona niemal natychmiastowe zasilenie własnego konta w serwisie betsson.com.
Tym samym gama form płatności oddanych do dyspozycji użytkownikom serwisu betsson.com wzbogaciła się o kolejną – w chwili obecnej najszybszą formą wpłaty poprzez przelew bankowy w Internecie. Cały proces zasilenia konta w serwisie zajmuje teraz co najwyżej kilkanaście minut. Co najważniejsze osoba korzystająca z tej formy płatności nie musi mieć dostępu do bankowości elektronicznej; nie musi mieć nawet konta w banku (system działa również na zasadzie pre-paid).

Jednym z priorytetów firmy Betsson jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa swoim klientom (zarówno w kontekście finansowym jak i ochrony danych osobowych). Analiza sytemu z poznańskiej firmy pozwoliła uzyskać pewność, że standardy te zostaną zachowane. Zostało to potwierdzone testami na platformie betsson.com. Nowa forma płatności natychmiast zyskała swoich zwolenników, Betsson otrzymał mnóstwo pozytywnych sygnałów od swoich klientów i jest to już jeden z najważniejszych sposobów wpłaty środków na konto gracza na Betsson.com.

www.betsson.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top