Biblioteka Akustyczna – nowy serwis w Grupie Empik

W Grupie Empik pojawiła się Biblioteka Akustyczna – wydawca i dystrybutor audiobooków. Obecnie Virtualo oraz Biblioteka Akustyczna, należące do Grupy Empik, oferują ponad 45 000 tytułów e-booków, 1 500 pozycji e-prasy oraz 3 000 audiobooków.

logo_bObserwując rosnącą popularność form digitalowych, postanowiliśmy zainwestować w rozszerzenie oferty e-książek i audiobooków. Empik obecnie odznacza się najwyższą znajomością spontaniczną i wspomaganą w kategorii serwisów internetowych sprzedających e-content. Dzięki specjalizacji, wiedzy i doświadczeniu Virtualo i Biblioteki Akustycznej możemy wydawać znacznie więcej tytułów w wersji audio, a lepsza ekspozycja audiobooków w salonach Empik i na empik.com oraz intensywne działania promocyjne, również w połączeniu z wydaniami papierowymi, dadzą nam przewagę konkurencyjną – powiedziała Ewa Szmidt-Belcarz, Prezes Empiku

Do końca 2016 roku sieć Empik spodziewa się 30 proc. wzrostu sprzedaży e-booków i niemal 100 proc. dynamiki sprzedaży audiobooków oraz zapowiada premierę dedykowanej aplikacji mobilnej łączącej e-booki i audiobooki.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry