Biznes-Klasa.pl zapowiada kolejne nowości

Biznes-Klasa ruszyła 4 listopada tego roku. Jak można wyczytać na stronie portalu, głównym jego celem jest ułatwianie osobom i firmom kontaktów biznesowych. Chodzi o odnalezienie kolegów z innych firm, ale przede wszystkim – o nawiązywanie nowych, perspektywicznych kontaktów. Portal wciąż się rozbudowuje – i już zapowiada kolejne nowości.

Jak piszą na Biznes-Klasie – „nie od dziś wiadomo, że interesy najlepiej prowadzi się po znajomości”.

– Wiele osób prowadzących biznes to znajomi naszych znajomych. Dzięki temu portalowi nawiązywanie i prowadzenie z nimi interesów stanie się łatwiejsze. Zachęcam do tego, aby mieć jak najwięcej kontaktów, bo im więcej znajomości, tym większe korzyści – mówi Bartłomiej Niewiński, założyciel portalu Biznes-Klasa.pl.

W ciągu kilku tygodni działania portalu udało się zachęcić już kilkanaście tysięcy osób – i codziennie przybywa kilkaset kolejnych. Pomagają w tym zmiany i nowości wprowadzane przez portal. Ostatnio została dodana m.in. opcja opinii o firmach – każdy może zapytać swoich znajomych oraz ich znajomych, co sądzą o konkretnej firmie jako partnerze do biznesu. Powstał też nowy dział, „Przyjaciele portalu”, w którym prezentowane są firmy i osoby wspierające rozwój Biznes-Klasy. Kolejna nowość – w zakładce Poczta została dodana możliwość wysyłki jednej wiadomości do wielu osób jednocześnie. I najświeższa zmiana – wirtualna Asystentka, która w przystępny sposób wyjaśnia, z jakich opcji użytkownik może skorzystać na poszczególnych stronach. Założyciel portalu zapowiada, że to dopiero początek nowości.

– Nie poprzestaniemy na tym i wciąż będziemy rozbudowywać portal. W najbliższym czasie na portalu pojawią się między innymi opcje zaproszeń na ciekawe wydarzenia, ścieżki zawodowej oraz system do ustalania spotkań. Użytkownicy Biznes-Klasy będą też mogli wziąć udział w konkursach, w których czekają na nich atrakcyjne nagrody. Szykujemy nowości, które nie są spotykane na innych tego typu portalach. Z pewnością atrakcji nie zabraknie – zapowiada Bartłomiej Niewiński, założyciel Biznes-Klasy.

Przy okazji powstania Biznes-Klasy nie obyło się bez porównań do już działających portali społecznościowych dla przedsiębiorczych osób – czyli GoldenLine i Profeo. Bartłomiej Niewiński wskazuje różnice i zwraca uwagę na to, że wymienione wcześniej portale mają inny profil działalności niż Biznes-Klasa.

– One są nastawione bardziej na karierę, rozwój zawodowy konkretnych osób. Z kolei naszym celem jest przede wszystkim pomoc firmom w kontaktach biznesowych, aby przez nawiązanie znajomości mogły prowadzić interesy w bardziej swobodnych, koleżeńskich relacjach. Różnimy się więc zarówno pod względem celu działalności, jak i korzyści dla odbiorców. Jestem pewny, że dla każdego znajdzie się miejsce na rynku – podkreśla Bartłomiej Niewiński, założyciel Biznes-Klasy.

Portal Biznes-Klasa.pl stworzyła firma BV Kontakty Międzynarodowe, której najbardziej znanym jej portalem jest OPENKontakt.com.

www.Biznes-Klasa.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry