BizOn media współpracuje z nowymi witrynami

Sieć Bizon media wzbogaciła się o siedem nowych witryn – Infor.pl, Wieszjak.pl i Prawnik.pl należące do Grupy Infor, strony Pit.pl, VAT.pl i OsobyPrawne.pl ze spółki Bankier.pl, a także StockWatch.pl.

„Rozbudowa naszego portfolio oraz wzrost zasięgu Bizona praktycznie nieustannie od momentu jego powstania, cieszą mnie niezmiernie. Fakt nawiązania współpracy z Grupą Infor oraz wzmocnienia współpracy z Bankierem jest cenny tym bardziej, iż dowodzi on, że w sytuacji rosnącej konkurencji na rynku reklamy online, zwłaszcza w segmencie ‘biznes’, czołowi gracze wybierają sprawdzonych i doświadczonych partnerów, jakim jest sieć BizOn media” – mówi Rafał Szychowski, Managing Director sieci Bizon media.

Po półrocznej nieobecności do Bizona powróciły także witryny Pit.pl i VAT.pl – centra informacji podatkowej firmowane przez spółkę Bankier.pl. Towarzyszy im strona OsobyPrawne.pl z wiadomościami dla osób związanych z podmiotami prawnymi.

Po uwzględnieniu nowych pozycji miesięczny zasięg sieci Bizon media wyniósł w listopadzie 7,43 mln użytkowników i 211,6 mln odsłon (Megapanel PBI/Gemius, 2009.11).

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry