BizOn media współpracuje z nowymi witrynami

Sieć Bizon media wzbogaciła się o siedem nowych witryn – Infor.pl, Wieszjak.pl i Prawnik.pl należące do Grupy Infor, strony Pit.pl, VAT.pl i OsobyPrawne.pl ze spółki Bankier.pl, a także StockWatch.pl.

„Rozbudowa naszego portfolio oraz wzrost zasięgu Bizona praktycznie nieustannie od momentu jego powstania, cieszą mnie niezmiernie. Fakt nawiązania współpracy z Grupą Infor oraz wzmocnienia współpracy z Bankierem jest cenny tym bardziej, iż dowodzi on, że w sytuacji rosnącej konkurencji na rynku reklamy online, zwłaszcza w segmencie ‘biznes’, czołowi gracze wybierają sprawdzonych i doświadczonych partnerów, jakim jest sieć BizOn media” – mówi Rafał Szychowski, Managing Director sieci Bizon media.

Po półrocznej nieobecności do Bizona powróciły także witryny Pit.pl i VAT.pl – centra informacji podatkowej firmowane przez spółkę Bankier.pl. Towarzyszy im strona OsobyPrawne.pl z wiadomościami dla osób związanych z podmiotami prawnymi.

Po uwzględnieniu nowych pozycji miesięczny zasięg sieci Bizon media wyniósł w listopadzie 7,43 mln użytkowników i 211,6 mln odsłon (Megapanel PBI/Gemius, 2009.11).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top