Boksy reklamowe Google w ofercie IDMnet

Sieć reklamowa IDMnet rozszerza swoją ofertę o sprzedaż boksów reklamowych. Dwuletnie doświadczenie w realizacji kampanii w wyszukiwarkach pozwoliło na przygotowanie propozycji, która zapewnia optymalną i skuteczną obsługę w zakresie realizacji takich kampanii. Nowa pozycja w ofercie sieci oparta jest na unikatowym rozwiązaniu IDM.SEM.

Opracowany przez IDMnet system IDM.SEM (Search Engine Marketing – siła słów kluczowych), pozwala reklamodawcy osiągnąć pełną kontrolę nad przebiegiem danej akcji promocyjnej oraz nad budżetem reklamowym. Reklamodawca płaci za kliknięcie w reklamę, a nie za jej samo wyświetlenie. Daje to gwarancję, że wydane pieniądze zaowocują w postaci przyprowadzenia na swoją stronę potencjalnych klientów. System IDM.SEM umożliwia określenie optymalnego czasu trwania każdej kampanii, a także kompleksowo obsługuje reklamy w różnych wyszukiwarkach i systemach bazujących na modelu płacenia za kliknięcie (CPC).

'System IDM.SEM to novum na polskim rynku reklamy internetowej. Ideą jego powstania była chęć wyjścia naprzeciw potrzebom wielu klientów, którzy chcieli w jednym miejscu kontrolować kampanie prowadzone w modelu CPC. Obecnie system skupia się na optymalizacji działań w wyszukiwarkce Google. Dodatkowo z wykorzystaniem IDM.SEM pomagamy uzyskać kwalifikowany ruch z naturalnych wyników wyszukiwania, a dzięki swej elastyczności system może współpracować z zewnętrznym programem do analizy kliknięć (np. Gemius DirectEffect) – mówi Wojciech Bącal, Dyrektor Działu Sprzedaży Bezpośredniej IDMnet.

http://www.idmnet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top