Ceneo.pl ma rok

14 lutego minął rok od uruchomienia serwisu Ceneo.pl w sieci. Przez ten okres serwis powiększył się kilkukrotnie, tak pod względem ilości współpracujących sklepów, jak i pod względem wielkości bazy porównywanych produktów. Od tego czasu z usług serwisu skorzystało ponad milion Polaków.

Serwis Ceneo.pl był doceniany i nagradzany za swoją działalność: dwukrotnie wyróżnienie przyznał mu PC World Komputer – pierwszy raz w maju’05, drugi w grudniu’05 – za 'zdecydowanie najbardziej profesjonalny i przyjazny użytkownikom serwis porównujący ceny’, Ceneo.pl został także faworytem rankingu tygodnika Wprost i portalu finansowego Money.pl(sierpień’05) w rankingu najlepszych sklepów internetowych.

Aktualnie serwis Ceneo współpracuje z ponad 160 e-sklepami, posiada 13 kategorii głównych i porównuje ponad 220 tyś. produktów.

O roku działalności serwisu mówi jego Prezes Łukasz Zych:

'Pierwszy rok naszej działalności oceniamy bardzo dobrze. Liczba współpracujących sklepów rośnie zgodnie z założeniami, a Internauci coraz częściej powracają na nasze strony w celu porównywania cen, produktów a przede wszystkim dokonywania zakupów w sklepach współpracujących z Ceneo. Cieszy nas ogromnie tak dobre przyjęcie serwisu w środowisku internetowym – oraz fakt, że kategoria serwisu 'Porównywarka cen’ – zaczyna funkcjonować w świadomości polskich Internautów’.

http://www.ceneo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top