Ceneo wspiera ekologię

Z  przyjemnością informujemy, że na Ceneo ruszyła specjalna akcja, której celem jest promocja  sprzedaży artykułów ekologicznych. Już po raz kolejny Ceneo chce wskazać swoim użytkownikom najświeższe trendy zakupowe.

Akcja skierowana jest do wszystkich poszukiwaczy takich produktów, które wyprodukowane są zgodnie z zasadami ekologii oraz nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne naszej planety. W sekcji specjalnej użytkownik znajdzie szeroką gamę produktów, zaczynając od sprzętu elektronicznego, który nastawiony jest na niskie zużycie energii. Kolejna sekcja to tzw. Ekologiczny Dom. Tutaj twórcy strony wskazują, w jaki sposób utrzymać czystość w domu i jego otoczeniu przy użyciu narzędzi oraz preparatów będących w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. W katalogu sekcji znajduje się również  odzież ekologiczna, a więc taka która wykonana jest na bazie eko materiałów. Ostatnim filtrem są kosmetyki pielęgnacyjne, produkty w większości wolne od syntetycznych barwników oraz zapachów.

Oprócz produktów na stronie można znaleźć specjalny Eko-słownik, w którym można znaleźć wszystkie potrzebne informacje dotyczące terminów związanych z tematem ekologii. Ekologiczne zakupy na Ceneo wspierane są czynnie przez All For Planet, fundację Grupy Allegro.

http://www.ceneo.pl/Ekologiczne-zakupy

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry