Chętni na nowego Kindle’a muszą poczekać

Kindle Paperwhite, nowy czytnik e-booków firmy Amazon, rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Obecnie składane zamówienia realizowane będą dopiero w listopadzie.

Chętni na zakup nowego czytnika Kindle będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Czas realizacji złożonego obecnie zamówienia szacowany jest na cztery do sześciu tygodni. Opóźnienie dotyczy zarówno modelu regularnego, jak i wyposażonego w moduł 3G.

Chętni na nowego Kindle’a muszą poczekać 1

Duże zainteresowanie czytnikiem Kindle może prowadzić do kolejnych opóźnień. Dla firmy Amazon będzie miało to duże znaczenie, zwłaszcza, że powoli zbliża się okres zakupów bożonarodzeniowych. W części sklepów dużych sieci czytnik jest jeszcze dostępny, czas dostawy do magazynów może jednak także się wydłużyć.

Kindle Paperwhite ma o 62 proc. więcej pikseli i o 25 proc. większy kontrast niż jego poprzednik. Amazon przekonuje, że „biel jest bielsza, a czerń – czarniejsza”. Pojawiła się również nowa technologia oświetlania ekranu, która gwarantować ma możliwość czytania nawet przy bardzo słabym świetle.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top