ComArch otrzymał ORACLE International ISV Award

ComArch otrzymał od ORACLE tytuł Oracle International Independent Software Vendor Award w uznaniu za sukcesy odniesione w Polsce i zagranicą. ComArch został wyróżniony, jako najlepszy w Europie Centralnej i Wschodniej, niezależny producent oprogramowania, wykorzystujący w swoich rozwiązaniach technologię Oracle i oferujący te rozwiązania na rynku globalnym.

“Zdobycie przez ComArch S.A. tego prestiżowego tytułu potwierdza strategiczne znaczenie współpracy pomiędzy naszymi firmami. ComArch w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie i jest to tym samym dziesięciolecie współpracy z Oracle Polska. Potwierdzeniem naszych doskonałych relacji jest wygrany niedawno wspólnie z Oracle prestiżowy przetarg na obsługę budżetu państwa. Wiążemy duże nadzieje z dalszą naszą współpracą dotyczącą tych obszarów, które w najbliższym czasie pojawią się w Polsce, a także na ścisłe współdziałanie z Oracle na strategicznych dla ComArchu rynkach międzynarodowych” mówi Paweł Prokop, Wiceprezes ComArch S.A. Rozwiązania ComArch, które oparte są na technologii Oracle to m.in. platforma billingowa ComArch TYTAN, oferowana na rynkach światowych, oraz system ERP, ComArch EGERIA.

Korporacja Oracle przyznaje po raz pierwszy nagrody dla najlepszych Partnerów Oracle regionu państw przystępujących w 2004r. do Unii Europejskiej oraz krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się w Warszawie podczas obrad konferencji Dni Oracle PartnerNetwork. Wyróżnienia przyznawane są za wybitne osiągnięcia w prowadzeniu biznesu i w uznaniu za szczególne doskonałe wykorzystanie wszelkich możliwości, jakie daje partnerstwo z Oracle. Nagrody dla partnerów podkreślają ogromną wagę, jaką przykłada Oracle do rozwijania i pielęgnowania współpracy z partnerami w obu tych strategicznych regionach świata.

http://www.comarch.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry