ComArch uruchomił nowy portal korporacyjny

ComArch S.A. , przy współpracy z agencją interaktywną Conecto, zbudował portal, który funkcjonuje w oparciu o najnowsze rozwiązanie zarządzania treścią CMS. Nowy serwis korporacyjny ComArch wyposażony jest w szereg mechanizmów interaktywnych obsługujących potencjalnych klientów, inwestorów i dziennikarzy.

W zrealizowanym projekcie ComArch dostarczył strategię i koncepcję marketingową oraz wdrożył system zarządzania treścią CMS, natomiast Conecto odpowiedzialna była za kreację i wizualizację portalu. Nowy serwis korporacyjny ComArch nawiązuje do dotychczasowego wizerunku spółki, przy jednoczesnym usprawnieniu komunikacji zewnętrznej dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi zarządzania ofertą handlową, a także dedykowanym sekcjom dla partnerów, inwestorów, klientów i mediów.

„Celem budowy nowego portalu korporacyjnego ComArch było wsparcie sprzedaży i zbudowanie wizerunku grupy poprzez jednorodną i spójną prezentację struktury organizacji, marki i oferty.” – mówi Michał Rozłucki – kierownik projektu i koordynator ds. WebMarketing ComArch S.A.

http://www.comarch.pl
http://www.conecto.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry