Comfino daje nowe opcje finansowania zakupów w 25 tys. e-sklepów PrestaShop

Platforma e-commerce PrestaShop, która obsługuje w Polsce ponad 25 tys. sklepów internetowych, dodała do swojej oferty nowe rozwiązania od fintechu Comfino. Od teraz kupujący w tych e-sklepach mogą korzystać z szerokiej gamy dopasowanych ofert płatności odroczonych lub rat.

Comfino daje nowe opcje finansowania zakupów w 25 tys. e-sklepów PrestaShop 1

Partnerstwo z Comfino to ważny element rozwoju PrestaShop na lokalnym rynku. Zależy nam, aby sprzedawcy wybierający naszą platformę mieli dostęp do wygodnych narzędzi ułatwiających sprzedaż online. Zróżnicowane metody płatności są obecnie kluczowe dla handlu elektronicznego. Wierzymy, że współpraca PrestaShop i Comfino przyniesie korzyści zarówno właścicielom sklepów internetowych, jak i klientom – podkreśla Mateusz Osiecki, Country Manager na Polskę w PrestaShop.Comfino działa jak wtyczka dla sklepów internetowych. Po jej zaimplementowaniu przez e-sklep, kupujący otrzymują dostęp do szeregu dedykowanych opcji zapłaty za produkty lub usługi. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, co pozwala najlepiej dopasować proponowane metody finansowania do konkretnego klienta. Za Comfino odpowiada notowana na warszawskiej giełdzie spółka Comperia.pl SA, która uruchomiła ten fintech w 2021 roku.

Jesteśmy dumni z tego, że PrestaShop zdecydowało się na tę współpracę. Cieszymy się, że sprzedawcy zrzeszeni wokół tej wyjątkowej i międzynarodowej platformy będą mieli ułatwiony dostęp do atrakcyjnych form płatności dla swoich klientów. Nasz marketplace płatności daje dostęp do finansowania oferowanego przez różne banki i fintechy – mówi Paweł Szukalski, członek zarządu Comperia.pl SA odpowiedzialny za wdrożenie Comfino.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry