Cormedia dla polskiego oddziału Sopro

Firma Sopro, która jest producentem chemii budowlanej i produktów glazurniczych, rozpoczęła kampanię reklamową w Internecie. Za zakup powierzchni, zaplanowanie emisji oraz stworzenie kreacji odpowiada dom mediowy Cormedia.
Kampania reklamowa Sopro prowadzona jest w ramach sieci tematycznej BUDOWNICTWOonline, a jej format został specjalnie dostosowany do potrzeb klienta. Wykonano kilka linii kreacji, a poszczególne reklamy emitowane są na stronach z najlepiej dopasowaną treścią i poruszających tematykę ściśle związaną z produktami Sopro. Wybór witryn i stron w ich obrębie odbywa się na podstawie zdefiniowanych wcześniej słów kluczowych. Reklama wyświetla się wyłącznie w treści artykułów w modelu emisji flat fee.

Dla firm wykorzystujących do promocji Internet coraz większe znaczenie ma kontekst, w jakim komunikat czy reklama się pojawia. Forma powinna być skuteczna, ale zarazem jak najmniej drażniąca. Jednak standardowe formy prezentacji tracą na skuteczności, stąd nasz pomysł, by reklamę skuteczną i atrakcyjną graficznie emitować tylko w miejscach dokładnie dopasowanych, najbliższych jej kontekstowo. – mówi Agnieszka Klepacka, dyrektor handlowy Cormedia.

Podstawowym celem tej kampanii jest dotarcie z przekazem produktowym do coraz większego grona osób poszukujących rzetelnych informacji w Internecie. Emisja kontekstowa jest nierozerwalną częścią serii artykułów tematycznych z zakresu stosowania chemii budowlanej, dlatego  mamy pewność, że docieramy ze swoim przekazem w precyzyjnie wybraną grupę docelową. – dodaje Piotr Sokulski, kierownik marketingu produktowego i analiz Sopro.

Kampania potrwa sześć miesięcy, a reklamy będą emitowane na wybranych stronach witryn tworzących tematyczną sieć reklamową BUDOWNICTWOonline (m.in. budujemydom.pl, dom.pl, budnet.pl, taniachata.pl). Planowany zasięg kampanii to 170 tys. użytkowników miesięcznie.


www.cormedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry