Cormedia rozpoczyna współpracę z wydawnictwem Target Press

Dom mediowy Cormedia rozpoczął współpracę z firmą Target Press, wydawcą specjalistycznych czasopism dla branży instalatorskiej i budowlanej. Partnerstwo obejmuje obustronną sprzedaż powierzchni reklamowych oraz ścisłą współpracę operacyjną działów handlowych obydwu firm.

Target Press to wydawca specjalistycznych czasopism branżowych kierowanych do właścicieli i pracowników firm usługowych z branży elektrycznej, instalacyjnej i budowlanej. Wydawnictwo prowadzi także cztery specjalistyczne serwisy internetowe: fachowyinstalator.pl, fachowyelektryk.pl, fachowydekarz.pl oraz dachypplaskie.pl. Wszystkie te serwisy wejdą w skład tematycznej sieci reklamowej BUDOWNICTWOonline prowadzonej przez Cormedia.

Zawarte partnerstwo zakłada między innymi wspólną sprzedaż powierzchni reklamowych. Cormedia będzie sprzedawać reklamę na serwisach internetowych Target Press, natomiast wydawnictwo będzie pośredniczyć w sprzedaży reklamy oferowanej przez BUDOWNICTWOonline. Jednym z pierwszych wspólnych działań było przeprowadzenie przez specjalistów Cormedia szkolenia pracowników działu handlowego Target Press w zakresie reklamy online.

– Rozpoczęta z Target Press współpraca ma charakter strategiczny i jest bardzo istotna dla obu firm. Zarówno my, jak i nasz partner liczymy na efekt synergii. Nasze kompetencje i możliwości w obszarze reklamy internetowej w połączeniu z doświadczeniem Target Press na polu wydawniczym powinny zaowocować sukcesem. –  mówi Agnieszka Klepacka, dyrektor handlowy Cormedia.

www.cormedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top