cyber_Folks został partnerem technologicznym PrestaShop

cyber_Folks, jako jedyny polski hosting, został partnerem technologicznym PrestaShop – platformy e-commerce. Klienci otrzymająnNajnowsza wersja oprogramowania PrestaShop, specjalnie przygotowane serwery oraz wsparcie techniczne specjalistów cyber_Folks. 

cyber_Folks został partnerem technologicznym PrestaShop 1

W Polsce oprogramowanie PrestaShop wybrało już ok. 25 tysięcy przedsiębiorców, z czego 11 tysięcy sklepów internetowych wykorzystuje  infrastrukturę serwerową cyber_Folks. Z zaplecza technologicznego firm korzystają zarówno początkujący sprzedawcy, jak i duże marki oraz topowe, polskie biznesy e-commerce. 

Użytkownicy zyskują dostęp do szybkich serwerów dla sklepów, z wyjątkowym poziomem bezpieczeństwa. Konfiguracje przygotowaliśmy specjalnie pod PrestaShop. Sklep jest preinstalowany zaraz po uruchomieniu serwera, ale to, co naprawdę przyciągnęło zainteresowanie klientów, to nasz unikatowy moduł optymalizujący działanie sklepu cyber_Boost! Dzięki niemu sklep działa do pięciu razy szybciej. To nasze autorskie rozwiązanie, którego próżno szukać u innych operatorów – mówi Artur Pajkert, Head of Marketing w cyber_Folks.

Ogromnie się cieszę, że cyber_Folks stał się naszym Partnerem. Sojusz najbardziej popularnej platformy do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce wraz z największym hostingodawcą dla e-commerce to naturalna konsekwencja wytyczonej przez nas strategii budowania partnerstw z czołowymi usługodawcami w branży – komentuje Mateusz Osiecki, Country Manager PrestaShop Poland. 

cyber_Folks regularnie prowadzi badania polskiego Internetu. Z wynikami badań można zapoznać się w comiesięcznym raporcie o stanie PrestaShop w Polsce. Deweloperzy i użytkownicy zyskują wiedzę o rynku i technologiach, a analizie podlega  rozkład branżowy, wersje oprogramowania czy systemy bezpieczeństwa. Z najnowszej publikacji wynika, że udział PrestaShop w oprogramowaniu sklepów internetowych w Polsce wynosi 17,53% i jest podobny do wskaźnika światowego.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry