Czy można dostać pracę po rozmowie na czacie?

Opublikowano: 9 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Czy można dostać pracę po godzinie rozmowy na czacie? Na pewno warto spróbować. Za kilka dni na stronie internetowej www.targi.pracuj.pl ruszają VIII Wirtualne Targi Pracy Pracuj.pl. Od 13 do 17 października br. 114 pracodawców będzie prezentować swoje oferty pracy i czekać na kandydatów na czatach.
Wirtualne Targi Pracy Pracuj.pl to prezentacje 114 pracodawców z całej Polski zebranych w 20 pokojach branżowych, do których dostęp ma każdy użytkownik Internetu. WTP to również możliwość porozmawiania z przedstawicielami firm na czatach i forach.

Oferowane podczas WTP Pracuj.pl miejsca pracy skierowane są zarówno do specjalistów i menedżerów, jak i absolwentów oraz studentów. Na kandydatów czekają prezentacje, porady dotyczące rekrutacji, wypowiedzi pracowników, filmy pokazujące specyfikę pracy i działalność wybranych firm oraz czaty z pracodawcami.

Dodatkową atrakcją targów są trzy konkursy. W każdym z nich wygrać można cyfrowy aparat fotograficzny SONY DSC-W170. Konkursy związane będą z prezentacjami trzech firm: PricewaterhouseCoopers, Vestas i Żagiel. Zwycięzcy wyłonieni zostaną spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe dotyczące każdej z tych firm.

Organizatorem targów jest Grupa Pracuj, właściciel portalu Pracuj.pl.

Hanna LaskowskaCzy można dostać pracę po rozmowie na czacie?

Podziel się!

O autorze

hania