Czy wiesz jak budować zaangażowanie pracowników?

Satysfakcja z pracy, motywacja, zaangażowanie w pracę – wszyscy wiemy jak ważne są w organizacji. Jednak czy pamiętamy o tym w realizacji codziennych działaniach i w kontaktach z pracownikami? Czy zdajemy sobie sprawę co możemy zyskać budując zaangażowanie w swojej firmie lub raczej ile stracić zapominając o nim?
To tylko fragment zagadnień przygotowanych na II edycję Projektu Postawy Pracownicze „Od satysfakcji do zaangażowania”, która odbędzie się w dniach 4-5 lutego 2008 w Centrum Finansowym Puławska w Warszawie.

Projekt Postawy Pracownicze to: badanie, raport, konferencja i warsztaty.

Badanie – najświeższe wyniki badań osób pracujących. Wiedza o źródłach satysfakcji i motywacji pracowników. Silne i słabe strony firm w obszarze kształtowania postaw pracowniczych.

Raport – najświeższe dane, wnioski i interpretacje, niezbędne do prognozowania i podejmowania trafnych decyzji biznesowych w obszarze HR.

Konferencja – miejsce wymiany doświadczeń, poznania najlepszych rozwiązań. W tym roku wszystkie wystąpienia skupione zostały wokół tematyki budowania zaangażowania pracowników.

Warsztaty – to propozycja na drugi dzień konferencji. Można wybrać jeden z dwóch praktycznych warsztatów. Celem całodniowych warsztatów jest przekazanie doświadczeń, dostarczenie narzędzi i faktyczne podniesienie kompetencji w zakresie motywowania pracowników, budowania ich zaangażowania w wykonywane zadania oraz wykorzystywania coachingu w budowaniu pożądanych postaw pracowniczych.

Adresatami konferencji i warsztatów  jest kadra zarządzająca, dyrektorzy personalni dużych i średnich przedsiębiorstw, managerowie i kierownicy liniowi odpowiedzialni za kształtowanie kultury organizacyjnej, rozwój i motywowanie personelu oraz indywidualni pracownicy zainteresowani integracją z firmą poprzez wysoką świadomość istnienia kultury organizacyjnej firmy i jej zrozumienia.

Organizatorzy: Fundacja Obserwatorium Zarządzania i Nowoczesna Firma, Patron Merytoryczny projektu – firma IDEA! Management Consulting.

www.postawy.nf.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry