Digital Avenue przejmuje Medouse

Zarząd spółki Digital Avenue, planującej wejść na rynek giełdowy NewConnect, podpisał umowę przejęcia udziałów w spółce Medousa specjalizującej się w tworzeniu i rozbudowie serwisów internetowych. Transakcja o wartości 5 mln. 100 tys. PLN sfinansowana zostanie z kapitału pozyskanego w ramach oferty poprzedzającej wejście spółki na NewConnect.
Podpisanie umowy przejęcia jest realizacją wcześniejszych zapowiedzi spółki oraz konsekwencją podpisania listu intencyjnego.

Złożenie podpisów na umowie przejęcia spółki Medousa to ważny krok w kierunku budowania silnej pozycji Digital Avenue. Podpisanie umowy jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży akcji pokazuje, że pozyskując kapitał z giełdy już teraz jesteśmy gotowi do realizacji celów emisyjnych. – powiedział Andrzej Jasieniecki – Prezes Zarządu Digital Avenue.

Digital Avenue ma jasno określoną strategię i będzie konsekwentnie ją realizować. Grupa Medousa jest jej ważnym elementem, przygotowujemy się także do dalszej rozbudowy grupy.  – dodaje  Prezes Jasieniecki

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top