Divante obsługuje ZloteWyprzedaze.pl i przenosi na Magento

Spółka Divante z grupy OEX przejmuje obsługę techniczną sklepu ZloteWyprzedaze.pl, w ramach umowy Divante będzie odpowiadać za ciągłość działania platformy, rozwój i zarządzanie projektem.

oexdivanteRealizacja kontraktu rozpoczęła się od przeniesienia dedykowanej aplikacji z technologii .NET do Magento. W proces zaangażowani byli także specjaliści z firm ORBA i BI Architects. Kluczowym elementem migracji serwisu był czas, podstawową wersję prac udało się ukończyć w ciągu 4 tygodni. Wymiana silnika systemu przebiegła bez konieczności zmiany interfejsu użytkownika. Dodatkowo uruchomiono dwie nowe wersje językowe serwisu: bułgarską i rumuńską.

Dużym wyzwaniem w projekcie były zagadnienia związane z wydajnością, ponieważ ze względu na swój charakter serwis Zlotewyprzedaze.pl musi obsługiwać duże skoki oglądalności. W tym celu zastosowano autorską architekturę systemową, opierającą się na wykorzystaniu replikacji baz danych, systemu cache Redis, systemu proxy Varnish, load balancingu oraz rozproszonego systemu plików.

ZloteWyprzedaze.pl to serwis internetowy oferujący ubrania i dodatki najlepszych światowych marek oraz znanych projektantów w promocyjnych cenach. Sprzedaż odbywa się w ramach kilkudniowych wyprzedaży.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry