Divante rozpoczyna sprzedaż hosted wiki

Firma Divante uruchomiła sprzedaż oprogramowania BusinessWiki w wersji utrzymywanej na serwerach Divante. Teraz dowolna organizacja może w ciągu kilku minut rozpocząć korzystanie z oprogramowania BusinessWiki.

BusinessWiki to przystosowana do potrzeb biznesu wiki. Oprogramowanie było dotychczas sprzedawane głównie korporacyjnym klientom w Polsce. Wraz z uruchomieniem serwisu http://onbusinesswiki.com/ klientela oprogramowania ma ulec poszerzeniu. Udostępniono bezpłatną wersję oprogramowania (do 3 użytkowników) oraz 14 dniowe wersje testowe wersji płatnych.

Oprogramowanie wiki pozwala na budowanie bazy wiedzy, zarządzanie wiedzą i pomysłami, współpracę grupową. Z oprogramowania wiki korzystają zarówno duże jak i małe organizacje na całym świecie.

Używanie BusinessWiki w wersji hostowanej pozwala skorzystać z naszego oprogramowania dokładnie wtedy gdy jest danej organizacji potrzebne. Umożliwiamy także przeniesienie oprogramowania z wersji utrzymywanej u nas na serwery klienta. Ta elastyczna polityka pozwoli także dużym organizacjom wypróbować zalety oprogramowania wiki w budowie bazy wiedzy. – mówi Piotr Karwatka, Dyrektor Technologii w Divante.

Divante jest producentem oprogramowania w duchu Enterprise 2.0. Produktem Divante jest także oprogramowanie do zarządzania pomysłami LiveBlend.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry