Divante uruchamia polską stronę Pimcore

Firma Divante z Grupy OEX stworzyła pierwszy polski serwis Pimcore, globalnej platformy cyfrowej dla firm.

Divante uruchamia polską stronę Pimcore 1

Polskojęzyczna wersja serwisu jest dostępna pod adresem pimcore.com/pl. Na stronie znajdują się informacje na temat usług i produktów Pimcore, wersje demonstracyjne i case studies.

Pimcore to dostawca rozwiązań do zarządzania treściami (CMS), zasobami cyfrowymi (DAM), informacjami o produktach (PIM) i oprogramowania e-commerce. Platforma oferowana przez markę jest używana przez ponad 80 tys. firm na całym świecie, m.in. Burger King, Audi, Peugeot i Intersport.

Divante i Pimcore współpracują od 2014 r. Spółka z Grupy OEX zrealizowała wiele projektów opartych na oprogramowaniu Pimcore, w tym stronę internetową dla T-Mobile, serwis internetowy dla Norstedts – szwedzkiego wydawnictwa odpowiedzialnego za sukces serii Millennium Stiega Larssona, a także projekt dla polskiego dostawcy energii – Energa.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry