Divante uruchamia polską stronę Pimcore

Opublikowano: 22 marca 2018. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Divante z Grupy OEX stworzyła pierwszy polski serwis Pimcore, globalnej platformy cyfrowej dla firm.

Divante uruchamia polską stronę Pimcore 1

Polskojęzyczna wersja serwisu jest dostępna pod adresem pimcore.com/pl. Na stronie znajdują się informacje na temat usług i produktów Pimcore, wersje demonstracyjne i case studies.

Pimcore to dostawca rozwiązań do zarządzania treściami (CMS), zasobami cyfrowymi (DAM), informacjami o produktach (PIM) i oprogramowania e-commerce. Platforma oferowana przez markę jest używana przez ponad 80 tys. firm na całym świecie, m.in. Burger King, Audi, Peugeot i Intersport.

Divante i Pimcore współpracują od 2014 r. Spółka z Grupy OEX zrealizowała wiele projektów opartych na oprogramowaniu Pimcore, w tym stronę internetową dla T-Mobile, serwis internetowy dla Norstedts – szwedzkiego wydawnictwa odpowiedzialnego za sukces serii Millennium Stiega Larssona, a także projekt dla polskiego dostawcy energii – Energa.

Dawid ZarazińskiDivante uruchamia polską stronę Pimcore

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.