Divante wdraża e-commerce dla Stalgast

Opublikowano: 25 kwietnia 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Spółka Divante z Grupy OEX, specjalizująca się w IT wspierającym sprzedaż, odpowiada za budowę systemów e-commerce dla dużego gracza rynku sprzętu gastronomicznego: Stalgast.

Stalgast, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, uruchomił nową platformę internetową, wyposażoną w szereg funkcjonalności ułatwiających zakupy. Użytkownikom udostępniono duże i dokładne zdjęcia produktów, szczegółowe opisy, specyfikacje techniczne i instrukcje w PDF-ach. Klienci mogą także przeglądać listę towarów powiązanych i komplementarnych.

Nowa forma prezentacji oferty w naszym serwisie jest bardziej czytelna i przyjazna dla użytkowników. Wykorzystana przez Divante technologia pozwoli nam zarządzać centralnie wszystkimi wersjami językowymi platformy – powiedziała Anna Góralska-Miksa ze Stalgast.

Stalgast_www

Wykonane prace to pierwszy etap transformacji technologicznej w Stalgast.

Skalowalna technologia, zmiany procesów wewnętrznych w przedsiębiorstwie i stała rozbudowa zespołu to czynniki, które pozwolą klientowi lepiej dostosować się do obecnych wymagań rynku – mówi Marcin Moska, B2B e-Commerce Director w Divante.

W ramach współpracy ze Stalgastem Divante odpowiada także za SLA platformy. Spółka zajmie się również dalszym rozwojem aplikacji.

Dawid ZarazińskiDivante wdraża e-commerce dla Stalgast

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.