Divante wdraża e-commerce dla Stalgast

Spółka Divante z Grupy OEX, specjalizująca się w IT wspierającym sprzedaż, odpowiada za budowę systemów e-commerce dla dużego gracza rynku sprzętu gastronomicznego: Stalgast.

Stalgast, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, uruchomił nową platformę internetową, wyposażoną w szereg funkcjonalności ułatwiających zakupy. Użytkownikom udostępniono duże i dokładne zdjęcia produktów, szczegółowe opisy, specyfikacje techniczne i instrukcje w PDF-ach. Klienci mogą także przeglądać listę towarów powiązanych i komplementarnych.

Nowa forma prezentacji oferty w naszym serwisie jest bardziej czytelna i przyjazna dla użytkowników. Wykorzystana przez Divante technologia pozwoli nam zarządzać centralnie wszystkimi wersjami językowymi platformy – powiedziała Anna Góralska-Miksa ze Stalgast.

Stalgast_www

Wykonane prace to pierwszy etap transformacji technologicznej w Stalgast.

Skalowalna technologia, zmiany procesów wewnętrznych w przedsiębiorstwie i stała rozbudowa zespołu to czynniki, które pozwolą klientowi lepiej dostosować się do obecnych wymagań rynku – mówi Marcin Moska, B2B e-Commerce Director w Divante.

W ramach współpracy ze Stalgastem Divante odpowiada także za SLA platformy. Spółka zajmie się również dalszym rozwojem aplikacji.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry