Divante wdrożyło serwis eCommerce dla holenderskiego klienta

Opublikowano: 28 maja 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Loods5.nl, to firma oferująca meble i artykuły dekoracyjne od zewnętrznych dostawców. W ramach współpracy Divante odpowiadało za wdrożenie i skonfigurowanie sklepu na platformie Magento. Całość prac projektowych została wykonana w metodyce SCRUM.

Loods5

W ramach współpracy z Loods5 Divante zintegrowało kanał sprzedaży offline z internetowym. Nowa platforma sprzedażowa klienta została wyposażona w moduł multistock, umożliwiający zarządzanie stanami magazynowymi wielu zewnętrznych dostawców.

Wdrożenie systemu ticketowego pozwoliło każdemu z producentów wystawiających swoje towary w serwisie efektywniej obsługiwać zapytania od odbiorców końcowych. Dostawcy zyskali także możliwość generowania raportów sprzedażowych, zamieszczania logo na karcie produktu oraz publikowania filmów.

Sylwester KozakDivante wdrożyło serwis eCommerce dla holenderskiego klienta

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.