Doładuj konto w INTERIA.PL

Posiadacze telefonów w systemie pre-paid mogą już doładować konto w INTERIA.PL. Przy współpracy z firmą Blue Media w portalu została udostępniona usługa zasileń kart telefonicznych przez Internet.

– Nowa usługa uzupełnia zasoby naszego serwisu SMS i jest skierowana do użytkowników telefonów komórkowych, korzystających z oferty pre-paid – wyjaśnia Marcin Borowiec z INTERIA.PL – W Polsce jest obecnie już około 15 milionów takich osób. Według różnych prognoz, w latach 2008 – 2010 liczba użytkowników pre-paidów może przekroczyć nawet 20 mln – dodaje.

Aby uzupełnić stan konta należy wejść na stronę doładowań, wpisać numer telefonu, którego konto ma zostać zasilone i podać adres e-mail, na który zostanie przesłana informacja o realizacji transakcji. Kolejny etap to wybór oferty danego operatora sieci GSM i kwoty doładowania spośród przedziałów wartości dostępnych dla poszczególnych sieci (od 10-500 zł). Zapłatę można uiścić kartą lub poprzez przelew (bezpośredni, tzw. szybki lub bankowy). Po zatwierdzeniu płatności, stan konta telefonu zostaje uzupełniony, bez konieczności wprowadzania kodu zasilającego. Użytkownik otrzymuje smsowe potwierdzenie realizacji transakcji.

Obsługa techniczna doładowań w INTERIA.PL jest prowadzona przez firmę Blue Media – dostawcę innowacyjnych systemów wsparcia sprzedaży w Internecie.

Według raportu przygotowanego przez firmę badawczą IDC, wartość rynku doładowań w Europie Środkowej i Wschodniej w 2005 r. wyniosła 15,1 mld dolarów. Prognozuje się, że w bieżącym roku jego wartość wzrośnie o 9,5 proc. W minionym roku Polska z 29,2 mln aktywnych kart SIM była największym rynkiem w regionie. Według szacunków, pod koniec 2006 roku będzie w Polsce aktywnych ok. 35 mln kart SIM.

http://doladuj.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry