Doskonal głos i świadomie buduj swój wizerunek

Głos to doskonałe narzędzie autoprezentacji. Niestety tylko nieliczni wiedzą, jak wykorzystać możliwości swojego głosu, jak mówić, by umiejętnie zaprezentować siebie, wzbudzić zainteresowanie audytorium. W ramach Międzynarodowego Kongresu Kadry, odbędzie się wystąpienie firmy Emissio Centrum Szkolenia i Terapii Głosu.
Nawet najlepiej przygotowany mówca nie zjedna sobie słuchaczy, jeżeli operować będzie słabym, monotonnym czy bełkotliwym głosem. Wiarygodnego i kompetentnego mówcę cechuje przyjemna barwa głosu oraz nośna, pełna ekspresji, wyrazista mowa.

W ramach Międzynarodowego Kongresu Kadry, który odbędzie się w dniach 24-27 listopada 2008 w hotelu Hilton zaprezentowane zostanie wystąpienie firmy Emissio Centrum Szkolenia i Terapii Głosu.

Jeżeli głos jest jednym z Twoich podstawowych narzędzi pracy, chciałbyś posługiwać się nim prawidłowo i skutecznie, przyjdź na szkolenie. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom możesz brzmieć pewnie, wiarygodnie i atrakcyjnie.

Międzynarodowy Kongres Kadry to już VII edycja tego prestiżowego wydarzenia dla branży HR. Tym razem odbędzie się pod oficjalnym patronatem American Society for Training and Development (ASTD). Na Kongresie wystąpi ponad 40 zagranicznych i 100 polskich prelegentów. Organizatorzy – Nowoczesna Firma oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania zaproponują 18 ścieżek tematycznych, 4 sesje generalne prowadzone przez światowej sławy ekspertów, ekskluzywna wystawę firm szkoleniowo-doradczych oraz wiele więcej.

– Spodziewamy się ponad 1200 uczestników, w tym około 300 osób z zagranicy – mówi Dorota Milke, menedżer projektu z Fundacji Obserwatorium Zarządzania – będzie to największe wydarzenie branży HR w europie Centralnej!

www.kongreskadry.nf.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry