Dr. Oetker przekształca globalne operacje marketingowe za pomocą rozwiązania Salesforce

Salesforce poinformował, że Dr. Oetker, jedna z największych w Europie rodzinnych firm produkujących żywność, wdrożyła rozwiązanie Marketing Cloud do kreowania strategii marketingowej grupy. Jedno wdrożenie – 40 rynków.

Dr. Oetker przekształca globalne operacje marketingowe za pomocą rozwiązania Salesforce 1

Wdrożenie międzynarodowego centrum marketingowego opartego na rozwiązaniu Salesforce Marketing Cloud umożliwi zespołom na ponad 40 rynkach uzyskanie 360-stopniowego widoku każdego klienta w czasie rzeczywistym. Efektem jest zwiększanie poziomu personalizacji i efektywności działań marketingowych firmy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Dzięki Salesforce możemy szybciej i wydajniej napędzać cyfrową transformację prowadzonych działań marketingowych w ujęciu globalnym. Naszym celem jest bardziej bezpośrednia interakcja z konsumentami. Marketing Cloud daje nam 360-stopniowy widok klientów, co pomaga nam lepiej zrozumieć, czego oczekują od naszych marek – powiedziała Claudia Willvonseder, członek zarządu i dyrektor ds. marketingu Dr. Oetker. – Kładziemy teraz fundamenty pod ciągłe zwiększanie wydajności, trafności i optymalizację efektów naszych działań marketingowych. Salesforce, ze swoją technologią, doświadczeniem i wartościami, które podzielamy, jest do tego odpowiednim partnerem – dodaje.

Cieszymy się, że firma taka jak Dr. Oetker współpracuje z nami, aby rozwinąć swoje działania marketingowe – powiedziała Stephanie Lohmann, Senior VP Corporate Marketing, Salesforce EMEA. Dzięki Salesforce producent żywności taki, jak Dr. Oetker zyska 360-stopniowy widok swoich klientów – w czasie rzeczywistym – i jeszcze lepiej pozna ich potrzeby. Dostarczanie spersonalizowanych wiadomości i dostosowanych doświadczeń klientom na całym świecie zmieni skuteczność działań komunikacyjnych grupy i zbuduje długoterminową lojalność – dodała Lohmann.

Nie tylko Marketing Cloud

Należąca do grupy Oetker marka Wilton, dostawca ciast, stała się jedną z pierwszych firm w grupie Oetker, która wprowadziła Salesforce Service Cloud w celu optymalizacji produktywności i jakości obsługi klienta. W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy Service Cloud zostanie wdrożony w kilku markach grupy na całym świecie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top