Dziewczyny lubią fajne końcówki

Końcówka, którą lubią słowiańskie dziewoje, końcówka pożądana przez Europejki, czy końcówka uwielbiana przez prawdziwe telemaniaczki. Grupa Adweb startuje z akcją, której motywem przewodnim jest prowokacyjne stwierdzenie, że „dziewczyny lubią fajne końcówki”. Kampania przygotowana została na potrzeby 2BE.PL – marki wchodzącej w skład Grupy Adweb, która zajmuje się rejestracją domen oraz świadczeniem usług hostingowych.
Na potrzeby akcji pod adresem www.fajnekoncowki.pl uruchomiony został mini-serwis. Najpopularniejsze domeny internetowe zostały tam poddane humorystycznej analizie, dzięki której internauci mogą dowiedzieć się „jakie końcówki lubią dziewczyny”.

– Nie mieliśmy dotąd w Polsce przykładu kampanii, która traktowałaby domeny internetowe z lekkim przymrużeniem oka – mówi Katarzyna Gruszecka, specjalista ds. rozwoju produktu z 2BE.PL. – Z naszych obserwacji wynika, że domeny są wciąż dla wielu osób dosyć tajemniczym zagadnieniem. Mamy w związku z tym nadzieję, że akcja „Dziewczyny lubią fajne końcówki” zainteresuje przede wszystkim tych, którzy na co dzień nie interesują się tematyką domen. Natomiast dla tzw. „domainerów”, czyli  osób zajmujących się handlem domenami, stanie się ona ciekawym humorystycznym akcentem – dodaje.

Jesienna kampania Grupy Adweb zasięgiem obejmie m.in. wybrane portale społecznościowe, biznesowe oraz IT.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry