e-Muzyka współgra z SONY

e-Muzyka S.A., spółka notowana na rynku NewConnect, podpisała umowę z SONY BMG Music Entertainment (Poland) Sp. z o.o., dotyczącą sprzedaży katalogu produktów multimedialnych, należących do SONY BMG za pomocą sieci komórkowej jednego z operatorów GSM działających na polskim rynku.
SONY BMG Music Entertainment (Poland) Sp. z o.o. to polski oddział jednej z czterech największych na świecie wytwórni fonograficznych, dysponujący ogromnym katalogiem utworów krajowych i zagranicznych wykonawców. Znajdziemy tam Shakirę, Britney Spears, Pink, Avril Lavigne, Justina Timberlake’a, Georga Michaela, a z polskich artystów Anię Dąbrowską, Andrzeja Piasecznego, Kasię Cerekwicką, Monikę Brodkę i wielu innych.

Współpraca z SONY BMG pozwoli e-Muzyce na poszerzenie dotychczasowego katalogu utworów muzycznych i dalszą rozbudowę bazy plików multimedialnych poprzez uzyskanie praw do cyfrowej dystrybucji utworów z katalogu SONY BMG.  Dzięki temu klienci spółki otrzymają jeszcze bogatszą ofertę w zakresie licencjonowanego kontentu muzycznego, w sprzedaży i dystrybucji którego specjalizuje się e-Muzyka.

Umowa z SONY BMG jest istotnym elementem realizacji strategii rozwoju, przyjętej przez zarząd spółki e-Muzyka, obejmującej swym zakresem dalszą konsolidację zasobów cyfrowych pochodzących z kolejnych wytwórni fonograficznych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top