eCard S.A. rozszerza obsługę ePrzelewów

eCard S.A. poszerzył listę partnerów o kolejne banki w usłudze umożliwiającej dokonywanie przelewów bezpośrednich. Do oferty dołączono ePrzelewy z Bankiem BPH S.A. (Przelew z BPH), z BZ WBK S.A. (Przelew24) i Nordea Bank (Płać z Nordea). W początkowej fazie projektu eCard S.A. oferował ePrzelewy we współpracy z mBank (mTransfer), Inteligo (Płacę z Inteligo) oraz MultiBank (MultiTransfer).

Dzięki ePrzelewom klienci coraz większej liczby polskich banków mogą płacić za towary i usługi nabywane w i internecie. ePrzelew pozwala na dokonywanie natychmiastowych przelewów z rachunku bankowego gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo transakcji a także jej natychmiastowe rozliczenie. Dzięki temu rozwiązaniu sprzedawca towarów lub usługi może je dostarczyć odbiorcy bez jakiejkolwiek zwłoki. Włączanie ePrzelewów do oferty kolejnych polskich bankówi ma ogromny wpływ na dynamizowanie handlu elektronicznego w Polsce, gdzie tylko około 20% wydanych kart płatniczych pozwala ich posiadaczom na dokonanie płatności w Internecie lub przez telefon.

‘ Wdrożenie ePrzelewów to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku akceptantów płatności w zakresie agregacji wszelkich form płatności elektronicznych. Klienci współpracujący z eCard S.A. mogą teraz w oszczędny i wygodny sposób podpisać jedną umowę, która zawiera możliwość jednoczesnej współpracy z wieloma bankami. Ponadto mają pewność, że usługę dostarcza im firma wiarygodna finansowo i technologicznie, której zaufali już tacy klienci jak PLL LOT, merlin.pl, PKP, Leclerc, Polish Travel Quo Vadis’ i kilkuset innych. – mówi Konrad Korobowicz Prezes eCard S.A.

http://www.ecard.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry