Era Omnix wzbogaca się o Allegro

Era Omnix wzbogaca się o Allegro 1Portal Era Omnix został wzbogacony o internetowy, największy polski serwis aukcyjny Allegro posiadający 80% rynku aukcyjnego w polskim internecie. Teraz tylko klienci Ery mają dostęp do niego poprzez Era Omnix

Użytkownicy Era Omnix mogą obserwować i uczestniczyć w licytacjach Allegro, niezależnie od miejsca, w którym przebywają – bez dostępu do komputera podłączonego do Internetu. Nie ponoszą przy tym żadnych dodatkowych opłat, poza standardowymi opłatami cennikowymi za transmisję WAP.

Po zalogowaniu użytkownik wybiera jedną z trzech możliwości: ‘licytuję’, ‘sprzedaję’ lub ‘obserwuję’. W pierwszym przypadku użytkownik uzyskuje dostęp do aukcji, w których jest licytującym; może sprawdzić aktualną cenę licytowanego przedmiotu, czas pozostający do zakończenia aukcji i listę ofert, zobaczyć dane sprzedawcy, a także licytować cenę, kupić przedmiot w opcji ‘Kup teraz’ lub wysłać zgłoszenie odwołania aukcji. W opcji ‘sprzedaję’ można sprawdzić aktualny status rozpoczętych przez siebie aukcji, a więc ceny i listę ofert; ustawić cenę minimalną, wywoławczą i cenę w opcji ‘Kup teraz’, a także odwołać aukcję. Wybór opcji ‘obserwuję’ gwarantuje dostęp do informacji o – uprzednio oznaczonych w Internecie – aukcjach (cena przedmiotu, czas zakończenia, liczba ofert itp.).

Udostępnienie użytkownikom unikalnego i wartościowego serwisu aukcyjnego przez Era Omnix, jest wynikiem realizowanej przez PTC Era strategii poszukiwania rozwiązań innowacyjnych i inicjowania zmian na rynku.

Serwis aukcyjny Allegro jest dostępny na stronach WAP serwisu Era Omnix od 16 grudnia 2004 roku. Znaleźć go można w zakładce ‘Kupuj’, dostępnej z głównego menu portalu, lub wpisując numer 5566 na stronie Na skróty. Sekcja narzędzi transakcyjnych ‘Kupuj’ zawiera również największy polski serwis ogłoszeniowy Gratka.pl, pasaż handlowy z 50 tysiącami towarów, kasę biletową eBilet, w której można nabyć bilety na imprezy muzyczno-kulturalne oraz szereg banków internetowych.

http://www.omnix.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry