Euro 2004 popularne w WP

Opublikowano: 23 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od 12 czerwca 2004 roku, daty rozpoczęcia Piłkarskich Mistrzostw Europy, w czołówce najbardziej popularnych i cieszących się największym zainteresowaniem użytkowników portalu Wirtualna Polska (wp.pl) znalazł się serwis poświęcony tej tematyce: euro2004.wp.pl.

Pierwszy tydzień zmagań piłkarskich reprezentacji śledziło ponad 415 tysięcy unikalnych użytkowników, odsłaniając strony witryny ponad 3,5 miliona razy. Szczyt oglądalności serwisu przypada na godzinę 8 rano oraz 22 wieczorem, kiedy to internauci sprawdzają najświeższe rezultaty rozegranych pojedynków oraz poszukują komentarzy do aktualnych wydarzeń. Ponad 75 tysięcy fanów piłki korzysta z bieżąco aktualizowanych relacji ze spotkań. Największym hitem dotychczasowych rozgrywek było spotkanie Hiszpania – Portugalia, informacje na temat którego, były poszukiwane najbardziej. Tylko ze strony głównej, w dniu tego meczu (20 czerwca), serwis zanotował ponad 220 tysięcy wejść.

Serwis piłkarskich mistrzostw Europy powstał z myślą o wszystkich użytkownikach chcących na bieżąco śledzić to niecodzienne wydarzenie. Znalazły się w nim świeże wiadomości, komentarze, opinie, terminarze rozgrywek, tabele wyników… Nie zabrakło galerii fotografii, informacji o zawodnikach, sędziach, trenerach i najważniejszych europejskich stadionach. Serwis powstał we współpracy z Era GSM.

http://euro2004.wp.pl

Sylwester KozakEuro 2004 popularne w WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.