F-Secure w telefonach Sony Ericsson

F-Secure, producent zabezpieczeń oferowanych przez operatorów i dostawców Internetu, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Sony Ericsson w zakresie ochrony telefonów. Rozwiązania F-Secure są obecnie przystosowane do wspierania platformy UIQ.
F-Secure Mobile Security, czyli rozwiązanie zabezpieczające telefony komórkowe przed wszystkimi rodzajami zagrożeń z sieci, do tej pory dostępne było w wersji wspierającej tak popularne platformy jak Windows Mobile i Symbian. Rozszerzenie wspieranych systemów o platformę UIQ umożliwiło nawiązanie współpracy z kolejnym po Nokii, dużym producentem telefonów komórkowych, czyli z firmą Sony Ericsson. W większości modeli będzie preinstalowana wersja programu ochronnego F-Secure Mobile Security 3.3.

Stale rośnie ilość telefonów typu smartphone z których korzystają użytkownicy na całym świecie. Stają się one coraz częściej celem ataków hakerów.  Z tego powodu firma F-Secure bez przerwy pracuje nad ulepszeniem poziomu zabezpieczeń urządzeń mobilnych i wspieraniem tych platform, które są najbardziej popularne, aby móc zapewnić ochronę jak największej ilości osób – powiedział Samu Konttinen, Vice Prezydent odpowiedzialny, w firmie F-Secure, za rozwój rozwiązań chroniących urządzenia mobilne.

Pakiet F-Secure Mobile Security™ 3.3 wspierający platformę UIQ jest również dostępny w sklepie internetowym pod adresem http://www.f-secure.com/estore .

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top