Facebook Places oficjalnie w Polsce

Usługa Facebook Places, polegająca na oznaczaniu swojej bieżącej lokalizacji na mapie na Facebooku, oficjalnie ruszyła w Polsce.

Dzięki Facebook Places użytkownicy serwisu mają możliwość natychmiastowego opublikowania na Facebooku swojej aktualnej geolokalizacji. Zmiana statusu użytkownika pojawia się na jego tablicy, w aktualnościach jego znajomych oraz w specjalnej sekcji Miejsca. Rozwiązanie to ułatwia i usprawnia kontakt z osobami znajdującymi się w okolicy. Przy wpisach istnieje również możliwość dodawania komentarzy, np. opisu lub oceny danego miejsca.

Korzystanie z usługi jest bezpłatne i wymaga wyłącznie zainstalowania na urządzeniu przenośnym odpowiedniej aplikacji ze strony touch.facebook.com. Aplikacja dostępna jest dla telefonów iPhone i BlackBerry oraz telefonów z systemem Android, HP webOS i Windows Phone 7.

Facebook Places oficjalnie w Polsce 1

„Powszechne udostępnienie usługi Facebook Places stanowi pierwszy etap na drodze do uruchomienia w Polsce również innej usługi serwisu – Facebook Deals. Umożliwia ona wyszukiwanie i korzystanie z promocji oferowanych przez lokalnych usługodawców i sklepy znajdujące się w okolicy naszego aktualnego miejsca pobytu” – mówi Paweł Karaś, Head of Facebook Sales w Facebook NOW.

www.facebook.com/places

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry