Facebook Zero w sieci Play

Play wprowadził Facebook Zero, usługę darmowego dostępu do Facebooka. Dzięki temu wszyscy Klienci sieci Play mogą kontaktować się ze swoimi znajomymi, publikować nowe informacje na portalu, czy też zobaczyć informacje ze swojego otoczenia. To wszystko za darmo, bez konieczności oglądania lub słuchania reklam, bądź konieczności wykupienia specjalnego pakietu.

Facebook Zero to specjalna, tekstowa wersja portalu Facebook, którą sieć Play udostępnia wszystkim swoim Klientom całkowicie za darmo, bez konieczności włączenia jakiegokolwiek kodu promocyjnego, bądź usługi. Wystarczy poprawnie skonfigurowany telefon czyli w taki sposób, by mógł połączyć się z internetem. Wykorzystując jego przeglądarkę internetową, należy wpisać w niej adres http://0.facebook.com i rozpocząć zabawę.

Facebook Zero w sieci Play 1Osoba korzystająca z usługi ma cały czas kontrolę nad swoimi kosztami związanymi z transmisją danych. Oglądanie stron Facebooka w wersji tekstowej jest darmowe, a ewentualne zdjęcia, filmy i strony zewnętrzne, do których linki umieścili znajomi są zastąpione przez stosowne opisy. Wybór takiego opisu spowoduje wyświetlenie informacji o możliwości naliczenia opłaty. Użytkownik może zobaczyć żądaną treść dopiero po zaakceptowaniu tej informacji. Treść zostanie wyświetlona, a Klient zostanie obciążony opłatą zgodną z wybraną aktualnie taryfikacją za transmisję danych. Jeśli Klient posiada jakikolwiek pakiet danych, stosowna ilość danych zostanie z niego pobrana. Użytkownik ma zawsze możliwość powrotu do bezpłatnej, tekstowej wersji portalu. Informacja o tym, czy używa aktualnie bezpłatnej jego wersji wyświetlana jest cały czas na górze ekranu telefonu.

Play wprowadza usługę na czas nieokreślony. Facebook Zero dostępny jest dla wszystkich połączeń, zarówno przez APN WAP,  jak i Internet na terenie całego kraju. W roamingu międzynarodowym zastosowanie mają standardowe stawki roamingowe.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top