Fakt rusza z nową edycją FAKTOMANII

W poniedziałek 12 października wydawany przez Axel Springer Polska dziennik Fakt startuje z nową edycją FAKTOMANII. Pula nagród w loterii wynosi ponad dziewięćset tysięcy złotych.

FAKTOMANIA to popularna loteria Faktu, w której czytelnicy na specjalnych kartach zakreślają liczby codziennie publikowane w gazecie. Karty do gry ukażą się w wydaniach Faktu 12 i 13 października, a od środy 14 października na łamach gazety drukowane będą loteryjne liczby. Loteria potrwa do 2 stycznia przyszłego roku.

Dla czytelników, którzy wezmą udział w grze, przygotowano wartościowe nagrody. Wśród nich są trzy samochody Dacia Sandero Stepway, 12 laptopów HP Compaq oraz nagrody pieniężne w wysokości 500, 1000, 10 tys. i 60 tys. złotych.

FAKTOMANIA wsparta jest kampanią reklamową w telewizji (TVN, TVP, Polsat), radiu (m.in. RMF, Radio ZET, Radio Dla Ciebie, Trójka, PR1), internecie, na nośnikach w punktach sprzedaży prasy, a także w tytułach prasowych Axel Springer Polska. Kreację kampanii przygotował dział marketingu i rozwoju biznesu Faktu wraz z agencją Bombadil. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry