Fakt rusza z nową edycją FAKTOMANII

Opublikowano: 11 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W poniedziałek 12 października wydawany przez Axel Springer Polska dziennik Fakt startuje z nową edycją FAKTOMANII. Pula nagród w loterii wynosi ponad dziewięćset tysięcy złotych.

FAKTOMANIA to popularna loteria Faktu, w której czytelnicy na specjalnych kartach zakreślają liczby codziennie publikowane w gazecie. Karty do gry ukażą się w wydaniach Faktu 12 i 13 października, a od środy 14 października na łamach gazety drukowane będą loteryjne liczby. Loteria potrwa do 2 stycznia przyszłego roku.

Dla czytelników, którzy wezmą udział w grze, przygotowano wartościowe nagrody. Wśród nich są trzy samochody Dacia Sandero Stepway, 12 laptopów HP Compaq oraz nagrody pieniężne w wysokości 500, 1000, 10 tys. i 60 tys. złotych.

FAKTOMANIA wsparta jest kampanią reklamową w telewizji (TVN, TVP, Polsat), radiu (m.in. RMF, Radio ZET, Radio Dla Ciebie, Trójka, PR1), internecie, na nośnikach w punktach sprzedaży prasy, a także w tytułach prasowych Axel Springer Polska. Kreację kampanii przygotował dział marketingu i rozwoju biznesu Faktu wraz z agencją Bombadil. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom.

Hanna LaskowskaFakt rusza z nową edycją FAKTOMANII

Podziel się!

O autorze

hania