FilmWEB.pl w sieci IDMnet

Opublikowano: 20 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

FilmWEB.pl nawiązał współpracę z internetową siecią reklamową IDMnet. Witryna filmweb.pl przyciąga każdego miesiąca ponad milion miłośników kina, którzy generują ponad 23 miliony odsłon.

FilmWeb.pl to największy i najczęściej odwiedzany polski portal filmowy. Od początku działalności oparł swoją strategię na budowaniu filmowej społeczności. Codziennie portal odwiedza prawie 65.000 miłośników filmu, natomiast w całym miesiącu jest ich ponad 1 milion i generują ponad 23 miliony odsłon! Dzięki zaangażowaniu swoich użytkowników FilmWEB.pl zbudował największą polskojęzyczną bazę filmową na świecie, na którą składa się już prawie 180 tysięcy filmów i ponad 390 tysięcy ludzi ze świata filmu.

To dla nas bardzo znaczące wzmocnienie. Liczymy, że dzięki współpracy z FilmWEB.pl nasz udział w kategorii serwisów poświęconych rozrywce znacznie się powiększy i będziemy mogli przedstawiać naszym klientom jeszcze bogatszą ofertę – powiedział Adam Dyba, dyrektor generalny IDMnet.

http://www.filmweb.pl

http://www.idmnet.pl

Sylwester KozakFilmWEB.pl w sieci IDMnet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.