FinanseOsobiste.pl współpracuje z Doradcy24

Portal FinanseOsobiste.pl nawiązał współpracę z firmą doradztwa finansowego Doradcy24 S.A. Począwszy od 10 kwietnia na łamach FinanseOsobiste.pl publikowane są analizy, raporty przygotowywane przez Centrum Kompetencyjne Doradcy24, a na stronie www.Doradcy24.pl znajdują się porady finansowe przygotowywane przez FinanseOsobiste.pl.
Tomasz Bar, właściciel FinanseOsobiste.pl przyznaje, że współpraca jest naturalną odpowiedzią na potrzeby użytkowników portalu. Rosnące możliwości inwestowania nadwyżek finansowych wymagają stosownej wiedzy. Firma Doradcy24 udostępniając swoje materiały dołączyła do takich firm jak Expander, Open Finance czy Gold Finance, czyli przedstawicieli z branży doradztwa finansowego.

Porady finansowe autorstwa właściciela FinanseOsobiste.pl publikowane dotychczas m.in. na Bankier.pl, IPO.pl, Gold Finance czy Gazeta Finansowa zyskają nowych czytelników.

FinanseOsobiste.pl to portal finansowy współpracujący z blisko 30 tytułami prasowymi i firmami z branży finansowej. W bezpłatnym archiwum portalu znajduje się blisko 500 porad i artykułów na temat możliwości inwestowania kapitału.

Doradcy24 S.A to firma doradztwa finansowego, która jako pierwsza z branży stanie się spółką publiczną. Debiut na rynku NewConnect planowany jest na maj 2008 r. Oferta odbędzie się w trybie private placement, a oferującym akcje jest Wrocławski Dom Maklerski S.A.

www.finanseosobiste.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry