Forumowisko.pl na sprzedaż

Pod domeną Forumowisko.pl kryje się jedno z największych i najstarszych forów internetowych w Polsce. Dziś idzie ono pod młotek. Jaka będzie końcowa cena w aukcji?

Forumowisko.pl zostało wystawione na sprzedaż za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.pl. W chwili obecnej uzyskało ono cenę 69,1 tys. zł, ale jak twierdzi jego właściciel, jest ono warte o wiele więcej. Cena minimalna jak do tej pory nie została osiągnięta, a we wcześniejszych aukcjach forum wystawiane było na sprzedaż z ceną wywoławczą rzędu 0,5 mln zł. Za taką kwotę właściciel Forumowisko.pl oferował przekazanie nabywcy domeny forum, jego skryptu, treści, bazy użytkowników i pełnego zestawu grafik.

Statystyki serwisu są ciekawe – 150 tys. użytkowników 3 mln postów. Swoją popularność Forumowisko.pl zawdzięcza sieciowym dyskusjom, a nie na przykład wymianie nielegalnego oprogramowania, filmów czy muzyki. Społeczność forum jest mocno zaangażowana w jego rozwój, przekonuje właściciel.

Forumowisko.pl na sprzedaż 1

Twórcą Forumowisko.pl jest lekarz, który oparł swój serwis na wypowiedziach specjalistów, głównie lekarzy i farmaceutów. Forumowisko.pl funkcjonuje od 7 lat. Jak informuje właściciel serwisu, nie zostanie on sprzedany za kwotę poniżej sześciocyfrowej.

Zgodnie z informacjami z aukcji, serwis przynosi dochody rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.

W ciągu niecałej godziny cena serwisu oferowana przez potencjalnych nabywców podskoczyła z 1000 zł do 69 tys. zł.

Forumowisko.pl na sprzedaż 2

Zostało 12 dni na zakup serwisu Forumowisko.pl. Czas pokaże, za jaką cenę wywoławczą zostanie ono sprzedane. Dla wszystkich chętnych podajemy link do aukcji.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry