Furgonetka.pl rusza w trasę

Serwis ma ułatwić osobom prywatnym korzystanie z usług kurierskich, a firmom – przede wszystkim małym i średnim sklepom internetowym – pomóc w obniżeniu kosztów wysyłki towaru do klienta. W ten sposób serwis chce wesprzeć rozwój polskiego sektora e-commerce.

Głównym atutem serwisu mają być wyjątkowo niskie ceny usług oraz ich szeroka paleta. Przykładowo całkowity koszt wysłania paczki do 3 kg to 14,5 zł netto (17,69 zł z VAT). Oznacza to, że – jak obiecują twórcy serwisu – wysokiej jakości usługę kurierską otrzymujemy w cenie zbliżonej do usług Poczty Polskiej.

Furgonetka.pl rusza w trasę 1

Furgonetka.pl nie wymaga od użytkowników podpisania umowy, wystarczy zarejestrować się w serwisie.

„Naszym celem było stworzenie serwisu, który łączy w sobie zarówno niską cenę usługi, jak i łatwość korzystania – czyli to, co dla Klienta jest najważniejsze” – mówi Piotr Szymczak, Product Manager Swistak.pl Sp. z o.o. – W tym momencie serwis oparty jest na usługach firmy kurierskiej DPD, ale chcemy systematycznie poszerzać listę naszych kontrahentów.”

W celu kolejnego obniżenia cen usług twórcy serwisu planują zintegrować go z innymi witrynami, aby dotrzeć do jak najszerszej grupy potencjalnych klientów.

Właścicielem Furgonetka.pl jest Swistak.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry