Gazeta.pl na iPhone dostępna w AppStore

Opublikowano: 22 października 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Od 21 października br. użytkownicy iPhone’ów mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji Gazeta.pl na iPhone, która umożliwia przeglądanie treści z portalu.

Aplikacja Gazeta.pl na iPhone umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z treści dostępnych w portalu Gazeta.pl. Po uruchomieniu aplikacji użytkownik ma dostęp do najważniejszych informacji z głównych kategorii tematycznych: Wiadomości, Biznes, Sport i Rozrywka, a także Wiadomości lokalne z  kilkunastu największych miast Polski.

Aplikacja Gazeta.pl umożliwia użytkownikom telefonów iPhone dzielenie się ulubionymi treściami ze znajomymi – wybrane artykuły można przesyłać przez email lub jeden z popularnych serwisów społecznościowych (m.in. Facebook.pl, Blip.pl). W aplikacji dostępny jest również „Alert24” – funkcjonalność, dzięki której użytkownik może wysyłać do redakcji serwisu wiadomości ze zdjęciami dotyczącymi ważnych wydarzeń, w których uczestniczy.
Gazeta.pl na iPhone dostępna w AppStore 1

Gazeta.pl na iPhone to kolejna aplikacja stworzona przez Agorę, wydawcę portalu Gazeta.pl. W internetowym sklepie App Store dostępne są również aplikacje serwisów Wyborcza.pl, Wyborcza.biz oraz internetowego serwisu radiowego Tuba.fm, a także „Wysokie Obcasy Ekstra” dostępne na iPada.

Hanna LaskowskaGazeta.pl na iPhone dostępna w AppStore

Podziel się!

O autorze

hania