Gazeta.pl wprowadzi nowy system pocztowy

16 lutego br. użytkownicy poczty Gazeta.pl zalogują się do nowego systemu. Odnowiona poczta wykorzystywać będzie rozwiązania opracowane przez Google, które doceniają internauci na całym świecie.
Użytkownicy poczty Gazeta.pl otrzymają nowe funkcjonalności, jak zaawansowana wyszukiwarka wiadomości, grupowanie wiadomości w konwersacje, kalendarz i komunikator.

– Zależy nam, by korzystanie z poczty Gazeta.pl było komfortowe i przynosiło satysfakcję użytkownikom – mówi Tomasz Józefacki, dyrektor Pionu Internet Agory. – Stary system wyczerpał swoje możliwości, dlatego poszukując nowego rozwiązania zdecydowaliśmy się na współpracę z uznanym partnerem. System Gmail firmy Google gwarantuje niezawodne działanie systemu pocztowego.

Zmiana systemu pocztowego Gazeta.pl z wykorzystaniem technologii Google to jedno z największych tego typu wdrożeń na świecie.

– W efekcie tego porozumienia, użytkownicy Gazeta.pl będą mogli w pełni korzystać z możliwości GMaila, a jednocześnie zachowają swoje dotychczasowe adresy pocztowe. Wierzę, że będą zadowoleni z tego rozwiązania. GMail to bardzo dobry, powszechnie doceniany system pocztowy, który jest cały czas intensywnie rozwijany – mówi Artur Waliszewski, Country Business Manager Google Polska

Aby zapewnić internautom korzystającym z Gazeta.pl Poczta komfortowe przejście przez zmianę systemu pocztowego, 3 stycznia uruchomiony został serwis specjalny pod adresem http://poczta.gazeta.pl/odnowa. Użytkownicy znajdą tam m. in. odpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić w związku z wprowadzonymi zmianami i prezentację możliwości nowego systemu. Pomoc będzie można także uzyskać telefonicznie.

Na blogu http://pocztaodnowa.blox.pl można śledzić kolejne etapy prac związanych z migracją danych między starym i nowym systemem oraz przeczytać o technologicznych aspektach tego typu przedsięwzięć. O nowej poczcie można również dyskutować na forum.

Wprowadzeniu nowego systemu pocztowego towarzyszy kampania informacyjna „Poczta Odnowa”, która przebiega na wszystkich serwisach portalu Gazeta.pl. Jej celem jest poinformowanie jak największej grupy użytkowników poczty o czekających ich zmianach i funkcjonalnościach nowego systemu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry